Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

Dajcie temu chłopakowi jakąś dobrą rolę w dobrym filmie, proszę!
Póki jeszcze się nie zestarzał.
Went jest utalentowanym aktorem, pokazał to w serialu Prison Break jak i w filmach takich jak Piętno czy Confession. Powinien mieć większy dorobek w swojej filmografii.
Niecierpliwi czekam na jakiś decydujący zwrot w jego karierze.

użytkownik usunięty
Priya12

Ja również! On sam raczej liczył,że jego kariera po PB nabierze tempa i ja również,a tu nie ma z nim co oglądać,a szkoda :(

Właśnie, marnuje się chłopak :) a ma niesamowity talent, uwielbiam jego głos i jego miny :P np. tutaj :) http://www.youtube.com/watch?v=JavSWip7csM

użytkownik usunięty
Priya12

Kurcze no... nie rozumiem dlaczego jego kariera się tak nie rozwineła za bardzo,przecież w PB zagrał rewelacyjnie Scofielda,nikt lepiej by tego nie zrobił,ale pokazał też ze nie tylko nim potrafi być i umie grać. Zatrudnijcie go wreszcie ;d

Do tego ma cudowny głos, kiedyś śpiewał, szkoda że teraz tego nie robi, jeśli nie aktorstwo to chociaż kariera piosenkarza czekała przed nim otworem.. Chciałabym go zobaczyć w jakimś romansidle, albo czymkolwiek, byle się pokazał.

użytkownik usunięty
Priya12

Co do jakiegoś romansidła :D Sam przyznał,że chetnie by zagrał w jakieś komedii romantycznej ;d

No to nic tylko czekać aż jakiś szanowny reżyser mu to zaproponuje ;) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie o nim głośno, szkoda by się marnował :)

użytkownik usunięty
Priya12

Dokładnie,poczekamy zobaczymy ;)

użytkownik usunięty

To proste: wbrew Twojemu entuzjazmowi, nie popisał się w tej roli zbyt szerokim zasobem środków aktorskich. Nieruchoma mimika nie jest synonimem wybitnej techniki aktorskiej. Pozdrawiam

Kurde, ludzie, co wy chcecie od jego mimiki?! Ja naprawdę nie rozumiem, jego twarz idealnie wyraża każdą emocję graną w filmie a wy się nie wiadomo o co czepiacie, serio. Chyba nie widzieliście aktora z prawdziwą anty mimiką..

Priya12

Przyłączam się do apelu!

Priya12

zgadzam się w 100% ! ;)

Priya12

no szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones