PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 207
ocen
7,2 10 1 156207
5,8 11
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

dziwne??

użytkownik usunięty

Nie podobalo mi sie to : w trajlerze w jednym z momentow pokazuja jak sie wampiry szykuja na walke z warewolfami ... i wtedy udaja sie do takiej matrixowej zbrojowni i pobieraja bron... pokazane jest jak przeladowuje jeden vampire taaakiego karabina. I tu pytanie? ktos kto zna W:Maskarada, czy moze mi powiedziec czy te wapiry az tak musialy uzywac broni... bo dla mnie to jest lekko smieszne i zapowiada ten film wlasnie jako kolejny BLADE 2, albo MATRIX:Przeladowanie... czyli kupa strzelania jakiegos bieganie w latexach... szit. a przeciez w Maskaradzie wampy to byly ciekawe charakterki tam naprawde jest to dobrze opisane i na tej podstawie tez mozna stworzyc zarys tej wojny, zreszta odbywajacej sie. I napwno wapir nie uzywal by jakiis kurde M16 albo i M600 i przenosnych Gatlingow - jak w Cyberpunk2020 :P ... tylko Akceleracja i pazury - "brujach"... no nie wiem, ja nie gralem duzo w wampira (a raczej daaaaawno gralem) i dlatego zyje takim obrazem. I jak widze tego wampa przeladowujacego TAAAKI Karabin to mnie sie serce kraje :(((( ... - zle sie dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones