PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 207
ocen
7,2 10 1 156207
5,8 11
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

To najlepsze Horrory, jakie oglądałem ;D

ocenił(a) film na 8
darek12322

całkiem niezłe , ale bardziej mi przypominają kino akcji z lekką domieszką horroru , w końcu są wampiry i wilkołaki .

MaestroKill

Uwielbiam filmy sensacyjne i filmy akcji, dlatego jest to najlepszy horror dla mnie :D

darek12322

Mnie tam jakoś bardzo nie przestraszył, choć były momenty w których się wzdrygnęłam. Super film. Takie masło maślane jak w Zmierzchu. Uwielbiam wampiry - te prawdziwe.

kleoo108

przestraszyć nie przestraszył, bo to nie jest zwykły horror, tylko horror akcji ;) To ma na celu wgniecenie w fotel przez akcje nie przez strach :D Dlatego go uwielbiam ;)

darek12322

Masz racje. Siedziałam przy tym jak wryta w fotel. ;)

kleoo108

no widzisz ;>

ocenił(a) film na 5
darek12322

no horrorem to tego na pewno nie można nazwać.
już prędzej fantasy

ocenił(a) film na 6
darek12322

Jaki horror?! Kino akcji ...tylko bez zachowania realiów - istnienie wampirów i wilkołaków jest równie prawdopodobne co pistolet strzelający jak pistolet maszynowy:)

ocenił(a) film na 7
joseph_kozak

Badzo dobre kino kacji/fantasy ale z horrorem to to nie ma wiele wspólnego.

ocenił(a) film na 5
darek12322

Horror to z definicji film grozy, a nie o groźnych postaciach :] Film jest horrorem, jeżeli potrafi wzbudzić lęk. Strach. Przerażenie. Potrzebę ucieczki. Itp. Jeśli w Underworld było cokolwiek, co cię przeraziło, to masz bardzo słabe nerwy. To po prostu film akcji, osadzony w klimatach fantasy. Mroczny - tak. Przerażający - na pewno nie. To nie jest horror.

ocenił(a) film na 10
midian

"Horror (łac. groza, strach), fantastyka grozy – odmiana fantastyki polegająca na budowaniu świata przedstawionego na wzór rzeczywistości i praw nią rządzących po to, aby wprowadzić w jego obręb zjawiska kwestionujące te prawa i nie dające się wytłumaczyć bez odwoływania się do zjawisk nadprzyrodzonych."

To jest horror, jednak w jego wypadku nacisk został położony na akcję (ew. wątek miłosny), a nie na same "elementy grozy", dlatego nie należy nastawiać się na film straszny, gdyż wątpię żeby takie było zamierzenie reżysera. Jest to bardzo dobre kino akcji osadzone w świecie wampirów i wilkołaków ;)

ocenił(a) film na 9
darek12322

Popieram cała trylogia zajebista, tylko szkoda że tak szybko skasowali Lvciana...

ocenił(a) film na 7
darek12322

Dla wszystkich małe sprostowanie: Horrory Akcji to nie są zwykłe horrory, czy typowe filmy akcji. Mieszanka ta oznacza, że jest to z założenia film akcji, ale z elementami grozy, które mają dodać filmowi mroku i zabarwić jakimś ciemniejszym klimatem. One na pewno nie mają straszyć :)

TheBestPL

o tym starałem się powiedzieć na początku, dzięki za pomoc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones