PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 204
oceny
7,2 10 1 156204
5,8 11
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

Początkowo myślałam, ( i z takim zamierzeniem go oglądałam ) ze bedzie to film o zombie, szybko okazało się jednak, ze jego glownym wątkiem jest walka wampirów z wilkołakami. Skrzywiona filmami typu 'Zmierzch' chciałam go szybko wyłączyć, jednak pomyslałam, ze oglądne kawałek i naprawde nie żałuje. Chociaz dalej nie przekonuje się do tego typu filmów to ten, jak i następne części bardzo mi się spodobały. Przede wszystkim świetnie obstawiona rola Seleny, a takze klimat (nie nazwałabym jednak tego filmu horrorem) . Jeśli ktoś wacha się przed oglądnięciem to naprawde gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 8
Skye66

Można go nazwać sensacyjnym horrorem, ponieważ są wilkołaki i wampiry ale jest też wojna "gangów".

Dragonx90

Dla mnie film jest po prostu świetny,dużo akcji,jest dreszczyk emocji:) Aktorzy wczuli się dobrze w swoje role,ogólnie wszystko jest ok,ale nie do końca podobały mi się animacje lykanów. Daję 8/10 :)

ocenił(a) film na 8
PatrycjaS19915

Prawda te animacje są trochę kiepskie, tak jak w drugiej części, ale w trzeciej jest już nieco lepiej.

Dragonx90

Animacje może i kiepskie ale fabuła to nadrabia.

Dragonx90

Thriller Fantasy, to poprawny gatunek dla tego typu produkcji.

Skye66

o filmie Underworld dowiedziałam się przypadkiem szukając jakiegoś dobrego filmu z wampirami i wilkołakami. Po tym jak najpierw obejrzałam Zmierzch przyznam, że bardzo się zawiodłam gdyż, moim zdaniem było, to strasznie mdłe, słodkie a tutaj obejrzałam sobie kawałek dobrej walki i wątku miłosnego w późniejszych częściach. Dlatego daje 10/10, film świetny. Wampiry rządne krwi wilkołaków, wilkołaki gotowe do walki z wampirami, Kate Beckinsale w lateksowym ubraniu ... dla mnie bomba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones