PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 216
ocen
7,2 10 1 156216
5,8 11
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

No i mamy zupełnie inne spojrzenie na świat wampirów/wilkołaków w wydaniu nieco za mocno sensacyjnym moim zdaniem. Nie żeby mi się to nie podobało, ale twórcy chcieli stworzyć film akcji czy horror? bo te dwa gatunki według mnie nie za dobrze się ze sobą pokrywają.

Film ma klimat trzeba przyznać odwieczna wojna pomiędzy dwiema legendarnymi rasami na brudnych, ponurych ulicach. Jednak sama historia mnie nie porwała ot wampirzyca naraża się całej swojej rasie z powodu "ciekawości"

Film ogółem jest niezły choć to raczej film akcji a jedyne co ma z horroru to wampiry i wilkołaki.

Shoggoth

Porównując do filmu Blade to też horror, a dzieję się tam rzeź z wampirami jak tutaj i też nazwał byś filmem akcji? Bo ja nie z powodu, że są sceny postaci poza grobowych i przedstawia się w jak najbardziej tajemniczy, groźny sposób. Co najważniejsze nie znasz końca, zawsze zastanawiasz się co dalej się stanie z bohaterem filmu jak np. Wywiad z Wampirem nie wiesz co się stało z dziennikarzem, z Lestatem i nie poznasz prawdy także co robi Louis i Armando...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones