PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 204
oceny
7,2 10 1 156204
5,8 11
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

Fajny dość.

ocenił(a) film na 7

Nie przepadam za nowymi filmami, tym bardziej action horrorami, ale kiedyś skusiłem się na Underworld i nie pożałowałem. Produkt okazał się godny obejrzenia i jest dość niezły. Właśnie odświeżyłem sobie i choć nie porwał mnie jak kiedyś, to jednak nadal uważam, że jest ok. Szczególnie podobały mi się efekty specjalne i sceny akcji - konkretne. Ograniczono CGI do minimum, a jeśli jest to na wysokim poziomie. Reszta efektów jest tradycyjna i są bardzo dobre. Sceny akcji są też bez zbędnego efekciarstwa i nieźle się je ogląda. Również aktorstwo i muzyka idą na plus. W sumie dialogi tylko słabe są i niektóre drugoplanowe role. I mamy jeszcze Kate w swoim uniformie ;). Chyba największy atrybut filmu :D. Daję 7-/10.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

To prawda, ich wdzianka najbardziej mi się podobaly z całego filmu :D I główna bohaterka. Fabuła całkiem ciekawa, choć szkoda, że dopiero w drugiej części to rozwiną (jak sądzę). Podejrzewam, że bez lektora odebrałabym lepiej ten film , a tak to waham się między 6 a 7.

ocenił(a) film na 7
agula_131

7 można dać na spokojnie.Film nie powala,ale efekty dobre,muzyka,stroje też,dobry do obejrzenia na nudny wieczór.

ocenił(a) film na 7
agula_131

Tak, dwójka fajniej rozwija te wątki, fabuła ciekawsza, ale wiele innych rzeczy leży i sequel mocno kuleje... Nie wiem jak trójka (podobno ok) i czwóra (podobno dno).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones