PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 178
ocen
7,2 10 1 156178
5,8 10
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

Film da się oglądać :), ładniutka szczuplutka Kate jako Selena, prawda, dużo matrixowskich elementów ( szczególnie jej ubranie :) ), ale cóz, Matrix to przełom który wytoczył nowe kierunki i w tego typu filmach akcji nie da się tego uniknąć. Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego do jasnej napisane jest, że muzykę do tego filmu napisała m.in. Milla Jovovich? Słuchałem dokładnie przez cały film, przestudiowałem końcowe literki i NIC! A szczerze mówiąc starałem się o ten film właśnie dlatego. że Moja Bogini została tu wymieniona...

ocenił(a) film na 9
jimmy_h

Jedną z piosenek o tytule "Rocket Collecting" rzeczywiście napisała wspaniała Milla Jovovich. Również wykonuje ona tą piosenkę oraz słychać jej głos w innym utworze, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej po tytułem "REV 2220", wykonawca Puscifer.
Nie wiem jak to dokładnie jest z tą ścieżką dźwiękową, ale przy niektórych filmach ukazują się osobno dwa wydania muzyki. Jedno tej, która pochodzi bezpośrednio z filmu i drugiej zainspirowanej filmem, gdzie dominują piosenki.

ocenił(a) film na 8
jimmy_h

a jakie w tym filmie masz Matrixowe elementy? No i co ma do rzeczy ubiór Kate Beckinsale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones