PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 216
ocen
7,2 10 1 156216
5,8 11
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

Bardzo dobry film :)

ocenił(a) film na 10

8/10,
głównie zobaczyłam z względu na wątek o wampirach i nie zawiodłam się. :)

Diablicaaa

Mam podobne uczucia. Niby to klasyczny film o Wampirach i Wilkołakach ale w tle jest również problem rasizmu i co najważniejsze zakazanej miłości.

ocenił(a) film na 10
Selene_fw

Wątek miłosny mi się też podoba, ale ogólnie lubię kobiety w roli głównej i wampiry więc to się ze sobą łączy :)

Diablicaaa

No zakazana miłość Michaela i Selene było dopełnieniem zakazanej miłości Sonji i Lucjana. No i stworzenie hybrydy wampira i wilkołaka było ziszczeniem tego planu.

Selene_fw

Zgadzam sie i popieram. Pozdrawiam ;)

Diablicaaa

zgadzam się w 100% film jest extra. Wampirzyca Selena i wilkołak Michael aka Sonja i Lucian sprzed kilkudziesięciu lat klasyka a nie to co ten durny zmierzch (nie lubię tej sagi).

ocenił(a) film na 9
lexandra008

Też nie lubie Zmierzchu. Mija godzina filmu, a ci gadają o trzymaniu się za ręce. Nudy jak nie wiem. Nie to co Underworld, akcja, wampiy, pół wilkołaki, strzelanina, a na koniec doszli ludzie. Osobiście ostatnia część mi się najmniej podobała. Ale pozostałe to super xd

Musicxd

Zgadzam sie w 100% i pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
Musicxd

To,że od Zmierzchu zaczeła sie moda na wampiry to poprostu katastrofa, bo Zmierzch jest czymś co tylko ośmiesza tą kategorię.

lexandra008

Związek Selen i Michaela to symboliczna zemsta Lucjana i Sonji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vladblad

Troll internetowy!

lexandra008

Ja takze nie lubie sagi Zmierzch, Obejrzalem 1 czesc i wiecej nie zamierzam - straszna nuda...A tu, jest wszystko, co potrzeba... Pozdrawiam ;)

Diablicaaa

Dal mnie 9/10. Swietny film o wampirach z piekna Kate Beckionsale w roli glownej, a nie to co Zmierzch... Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones