PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723738}

Underworld: Wojny krwi

Underworld: Blood Wars
5,9 32 972
oceny
5,9 10 1 32972
Underworld: Wojny krwi
powrót do forum filmu Underworld: Wojny krwi

im dalej tym gorzej

ocenił(a) film na 5

pierwszy "Underworld" był czymś nowym, świeżym i przez to naprawdę ciekawym. Każdy kolejny to już niestety kontynuacja, naśladownictwo i bardziej lub mniej udane próby wymyślenia jakiegoś urozmaicenia. Scenariusza, który wniósłby coś więcej pomiędzy kolejnymi hektolitrami rozlewanej krwi,rozdzieranymi, palonymi i dziurawionymi ultrafioletowymi kulami (lub srebrnymi kołkami) ciałami a to wampirów a to lykanów, czy innych mutacji. Działa tu identyczna zasada, jak w przypadku "Blade". Mierności i miałkości produkcji nie da się zamaskować ani urodą i figurą opiętej w lateks Kate Beckinsale ani dekoltem i seksapilem Lary Pulver, ani wreszcie efektami specjalnymi, którymi film jest przeładowany do bólu głowy. Zrobił się z tego nużący, wręcz nudny swą powtarzalnością i przewidywalnością maraton. Mam nadzieję,że meta już blisko...

Dar0962

Zgadzam się ze wszystkim, prócz tego lateksu - to nie był lateks. Lateks jest typowo gumowym materiałem, co każdy - który miał z nim styczność - od razu rozpozna. Nie jest mocno rozciągliwy, nabłyszczony świeci się, jak psu jajka i kompletnie nie przepuszcza powietrza, co raczej mocno utrudniałoby wielogodzinne kręcenie scen akcji. Jej spodnie to raczej skóropodobny materiał, jakich wiele w sklepach z odzieżą ;-) i które zresztą sprzedawcy masowo i bez cienia żenady nazywają lateksem, bo jest to słowo-klucz, na które chyba lepiej reaguje konsument...

ocenił(a) film na 5
Dar0962

Od Przebudzenia wszystko przypomina filmowe Resident Evil, chodzi mi raczej w jaką stronę to idzie. Świetne są dwie części i Bunt Lykanów również bardzo dobrze się oglądało. Natomiast przebudzenie, wojny krwi to jakby inne filmy, wystarczy sobie zobaczyć jakich mają scenarzystów i reżyserów, to nie jest dobra ekipa na porządne kino. Możliwe, że klepanie tematu o Selenie już się wyczerpało i najlepiej przenieś film do czasów po Buncie Lykanów > Renesans, Barok, być może wiktoriańska Anglia by pasowała jak ulał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones