PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723738}

Underworld: Wojny krwi

Underworld: Blood Wars
5,9 32 972
oceny
5,9 10 1 32972
Underworld: Wojny krwi
powrót do forum filmu Underworld: Wojny krwi

W części 4 Selena i jej córka prawie by spotkały Michaela ale on zdążył uciec z laboratorium . W tej części rozumiem że Selena będzie miała nowych wrogów i jacyś nowi Lykanie się pojawią na jej drodze ? W ogóle to ciekaw jestem ile jeszcze części mają zamiar nakręcić ? Bo można było by zrobić na końcu że Michael spotyka Selenę i swoją córkę i koniec wszystkiego ;) Wiadomo że muszą pojawić się jacyś nowi Lykanie żeby była jaka taka fabuła więc muszą ich wyrżnąć co do jednego i potem by już sobie żyli długo i szczęśliwie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Thor_Odynson

Nie no bez żartów i kpin ;) To już by było przegięcie .W tym filmie są wilkołaki i wampiry i tutaj jak dla mnie nie powinno się dawać jakiś kosmitów ;) Ogólnie to i tak nie ma nic nowego więc mogli by już zakończyć na tej części , po co to ciągnąć i robić kolejną nawalankę potworów ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Thor_Odynson

Naucz się pisać bo nie można Cię zrozumieć...

ocenił(a) film na 3

I zombie jeszcze

ocenił(a) film na 4
Thor_Odynson

Ziemię zaatakuje Godzilla i jedynie zjednoczone siły łykanów i wampirów będą mogły ją powstrzymać. Gdy będzie się już wydawało, że sprawa obrońców naszej planety jest przegrana, to z kosmosu przybędzie Luk Skywalker i pokona Godzillę a potem zjednoczy lykanów i wampirów.
Rotfl....

skoro ma powrócić Michael to czy ponownie zobaczymy w tej roli Scotta Speedmana ?

ocenił(a) film na 5

http://www.filmweb.pl/film/Underworld%3A+Next+Generation-2016-723738/discussion/ Wizosekcja+w+filmie,2705907

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Thor_Odynson

Najlepsza odpowiedz jak do tej pory w tym temacie xd zaraz pewnie zablokuja ale tutaj jakos Kate /selena jakas niepodobna do siebie jest .Ale fotka ładna musze przyznac xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Thor_Odynson

Ee to jest fotomontaż ta twarz nie pasuje do ciala chyba to ktoś dokleił twarz do reszty .Czesto aktorkom takie foty robia a to nie one są nawet .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Thor_Odynson

No to skoro tak to ładne na te damskie atrybuty .Nie widziałem jej fotek w negliżu więc nie wiem dlatego czy autentyczne zdjęcie .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones