PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 033
oceny
7,2 10 1 104033
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Marcus

ocenił(a) film na 7

Nie zdołałem tego uchwycić (może dlatego że była druga w nocy jak oglądałem ;d),ktoś
wyjaśni mi czym on właściwie jest? To zwykły wampir tyle że stary czy coś innego?

Addict23

Corvinus ( Pierwszy wampir )
|
Marcus (wampir ) i William ( wilkołak ) - Bracia
|
Viktor ( król - stworzony przez Marcusa by mieć armię by walczyć z lykanami )

ocenił(a) film na 7
rem6_2

Akurat pochodzenie uchwyciłem ,ale jakoś sobie nei przypominam żeby wampirom wyrastały skrzydła(jedynie Marcusowi),stąd moje pytanie...

Addict23

Można powiedzieć że to jest pierwszy wampir , najpotężniejszy od wszystkich innych , co go czyniło takim wyjątkowym.

ocenił(a) film na 7
Addict23

Wydaje mi się, że to przez ugryzienie nietoperza. Corvinus sam nazwał siebie wytworem natury, był najsilniejszy i nieśmiertelny, przekazał swoim synom moc, każdy z nich został ugryziony i zmienił swoje właściwości. Tak ja to zrozumiałam. Natomiast nie wiem, dlaczego William przekazywał innym swoje właściwości, a Marcus nie, tzn.dlaczego tylko on miał skrzydła.

ocenił(a) film na 8
emkagoska

Alexander Corvinius nie był wampirem, tylko pierwszym nieśmiertelnym CZŁOWIEKIEM! Zaś jeśli chodzi o Marcusa to wydaje mie się że skrzydła mu wyrosły przez wypicie krwi wilkołaka.

ocenił(a) film na 7
Dragonx90

Nie napisałam, że Corvinus był wampirem...chyba, że to odp. do wyższych postów, gdzie rzeczywiście ktoś tak stwierdził.

emkagoska

Ludzie, jak możecie... Oglądacie film prosty jak budowa cepa i dalej nie wiecie o co chodzi? Marcus został HYBRYDĄ.

Proste to jak drut. Michael- oczywiście pierwsza hybryda dzięki połączeniu ugryzienia Lykana i wampira, do tego dochodzą jeszcze geny przodka wszystkich: Alexandra Corvinusa. Marcus? Proste- te same geny co Alexander, więc krew zabitego naukowca wilkołaków w siedzibie wampirów pozwoliła na przemianę w hybrydę. Naprawdę nie widzieliście tego momentu w filmie jak krew tego wilkołaka spływa do krypty z Marcusem i jak później otwiera oczy? To bodajże było jeszcze w pierwszej części jak dobrze pamiętam. To przecież oczywiste.

ocenił(a) film na 8
Przemekkk

Ja akurat wiem że stał się hybrydą. Choć trzeba napomknąć że krew tego wilkołaka bardziej wzmocniła wampirze cechy Marcusa niż przemieniła w nie wiadomo co. Wystarczy tylko spojrzeć na przemienioną wersje Michael'a i Marcusa, różnica jest olbrzymia.

PS. A ciekawe jak by wyglądał Wiliam po wypiciu krwi wampira?

Dragonx90

O widzisz, dobre pytanie. W sumie też ma geny Corvinusa więc coś mogłoby się u niego zmienić.

Dragonx90

też się nad tym głowiłem

Addict23

Marcus był hybrydą nieśmiertelnego człowieka plus ukąszony przez nietoperza (zwierzę). Tak więc był nieśmiertelną ludzka hybrydą człowieka i zwierzęcia. Miał postać człowieka ale też zwierzęce organy. Michael to pierwszy człowiek który przeżył ukąszenie obu ras wampira i wilkołaka i stał się pół wampirem i pół wilkołakiem, silniejszym od ich obojga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones