PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 033
oceny
7,2 10 1 104033
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

7/10

ocenił(a) film na 7

Koncowke przegrałem se snem naszczęscie film widział mój brat i wiem jak się skonczyło .Ta czesc jakos mi się bardziej podobała .Może przez było wiecej akcji moze troche film był bardziej brutalny .Ogólnie film nie powala .Ale oglądało mi się lepiej niż pierwszą czesc .7/10

kinoman1985

Sądząc po twojej ocenie filmu "Prometeusz" któremu dałeś ocenę 9/10 a którego debilstwo zwala z nóg masz gówniany gust filmowy i chwalisz się tym wszech wobec na forum. Naukowiec, i to biolog ewolucjonista, chce sobie pogłaskać węża z innej planety wiedząc jako biolog, że życie na Ziemi opiera się na drapieżnictwie, pasożytnictwie i nieustannej walce i w dodatku geolog i spec od penetracji jaskiń gubi się w jaskini, tłumacząc to że, dla niego wszystko tu wygląda tak samo. No i co najgorsze zdjęcie hełmów jakby noszenie ich w ręku było dogodniejsze bez względu na zagrożenie skażenia, czy utraty powietrza.

ocenił(a) film na 7
Kurgan_fw

Może ty masz gówniany gust filmowy nie pomyślałes o tym ale to mniej ważne .Ja się nie chwalem na forum oceniłem tak film bo miałem takie odczucie .Ludzie tutaj opisują wrażenie bo oglądnieciu filmu .Można tu taj film wychwalać można go też skrytykować mozna również dać się w dyskusje z innym użytkownikiem .Szkoda jak się trafia na barana .Bo jakiś Baran napisze ci że masz gówniany gust bo dałes ocene 9 filmowi Prometeusz . a co do innych filmów ktore oceniłem po pewnie podasz mi kolejne przyyklady moich ocen do filmów przez ze mnie oglądniete to powiem zwisa mi to .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Kurgan_fw

Wpis z 14 maja co prawda, ale... tak czy inaczej... wstyd mi za ciebie, panie. Mam nadzieję, że nadal jesteś dzieckiem, bo inaczej nic nie tłumaczy Twojego skandalicznego zachowania...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones