PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230676}

Prawo odwetu

Rollin' with the Nines
6,3 1 160
ocen
6,3 10 1 1160
Prawo odwetu
powrót do forum filmu Prawo odwetu

Moim zdaniem film tylko dla facetów! Typowe "rasowe" podejscie! Strzelaniny
kopanina narkotyki itp. Fabula .... za wiele jej tutaj nie było :) To jakby
opisać historie 2Paca tylko że w skrócie!Mimo wszystko przyznam że naprawdę całkiem mi się podobał! Początek bardzo fajny ... to jeden z tych filmów na którym burzy nam się krew :) 7/10

ocenił(a) film na 2
Adash

a ja uwazam, ze to gniot, wynudzil mnie strasznie, spodziewalem sie czegos lepszego... a z historia 2pac'a ten film to az wstyd porownywac, jego zycie bylo prawdziwe, a "Prawo Odwetu" to taka bajeczka dla chlopczykow, ktorzy czasem chcieliby byc niegrzeczni...
chcialbym moc powiedziec cos dobrego o tym filmie ale niestety nic w nim takiego nie znalazlem...

ocenił(a) film na 7
Adash

Rozumiem, że dziewczyny nie zrozumiałyby takich klimatów? -.-

Adash

Mówiąc, że ten film jest dla facetów tylko nas obrażasz.
Wyżej został bardzo ładnie określony. Gniot. O ile jeszcze początki nie zwiastowały, że będzie to strata czasu to im bliżej końca tym bardziej ten film odpychał. A tak teraz po obejrzeniu jak sobie o nim myślę pisząc ten komentarz to tylko jedno przychodzi na myśl, śmieszny.
Film o dzielnych stróżach prawa którzy sprzedają masę prochów, napędzając lawinę przestępczości, a uganiają się za mordercami. Mordercami których sami wyhodowali.
Do tego zgarniają hurtownika któremu sami sprzedają towar??
Jak można ten film nazwać dobrym? No ale kwestia gustu, tylko nie obrażaj mężczyzn ;)

ocenił(a) film na 8
hirosaka

Prawda jest taka że mamy 2012 i w Polsce do tej pory nie ma tej miary filmów,budżety porównywalne,a przepaść straszna."Rollin..." był zrobiony za grosze do dziś poprzeczka jest za wysoko dla polskich "filmowców".
Przy dostępnych środkach ten film jest mistrzostwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones