PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372550}
8,1 214
ocen
8,1 10 1 214
Making of 'Prison Break'
powrót do forum filmu Making of 'Prison Break'

Widziałam!!!

ocenił(a) film na 10

Widziałam!!Miałam na płytce, ale ktoś mi nagrał Shreka 2 bez głosu! Co za...Ale widziałam!!! Super!!!

KaiyaSenpai

no to jak widziałaś to napisz co tam jest

shamangalwin

Zaczyna się zaczęciem standardowym Prisona (muzyka) tylko inne sceny. I są wypowiedzi poszczególnych bohaterów od Michael'a po T-Baga i producentów. Wiele ciekawostek się znalazło. M.in Michael dostał rolę do Prison'a bo genialnym castingu do Supermana, nie wiedziałem, że on chciał grać Supermana... na www.prisonbreak.blox.pl na forum są linki do tego odcinka a na www.napisy.org napisy :) Pozdrawiam

ultimate

czy ktoś mogłby podac dokladny adres tego linku, bo nie moge go znalesc...

ocenił(a) film na 10
shamangalwin

Tak, a ponadto wypowiedzi bohaterów i to jak wyglądają też jest super. Np. "Michael" mówi "chciałbym, żeby w drugim sezonie Lincoln zginął-byłoby śmiesznie" (ta wypowiedź mnie powaliła, jestem ciekawa, czy nie mieli potem kłopotów po prgoramie), albo ludzie zupełnie inaczej wyglądają-ogolony T-Bag, ładnie uczesany Abruzzi, wszystko inaczej, można popatrzeć na cały film z innej perspektywy...Ponadto jeśli dla kogoś jakieś wątkisą niezrozumiałe to jest super

KaiyaSenpai

Super! Jesteś moim Bogiem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones