PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666796}

The Damned

Gallows Hill
5,1 3 121
ocen
5,1 10 1 3121
Gallows Hill
powrót do forum filmu Gallows Hill

The Damned

ocenił(a) film na 5

Początek zapowiadał fajną historię, lecz z czasem film przeobraził się w sztampową produkcję, jakich setki. Niby ciekawie, momentami trzyma w napięciu, ale jakoś tak siermiężnie, ciężko, na siłę. Można obejrzeć dla zabicia czasu, albo z braku innych zajęć, ale dupy nie urywa.
The Damned - bo pod takim tytułem oglądałem film - zasłużył na mocne 5*.

ocenił(a) film na 6
DA_rec

No właśnie o co chodzi z tytutałem - znalazłem w końcu po aktorze.... ten film tu

ocenił(a) film na 5
magik30

Ja oglądałem jako "The Damned". Być może "Gallows Hill" to tytuł roboczy, od nazwy hotelu, w którym toczyła się akcja.

ocenił(a) film na 4
DA_rec

Ja widziałem go pod tytułem Gallows Hill ;)
W Ameryce wypuszczono go pod tą nazwą, międzynarodowo jest to The Damned. Także niejako durnie twórcy zrobili film o dwóch tytułach.

Dealric

Można gdzie to po polsku obejrzeć ??

ocenił(a) film na 4
Daniela_Lujan_87

Film taki średniawy, powstaje coraz więcej horrorów które mimo dość ciekawego klimatu nie straszą i ten takim horrorem właśnie jest. Można obejrzeć ale nie spodziewajcie się zbyt wiele.
Największą wadą tego horroru jest właśnie to że nie ma w nim niczego co mogłoby wywołać gęsią skórkę, a przecież tego typu horrory powinny wbijać w fotel. 4/10

ocenił(a) film na 5
Artur7335

żaden horror z demonem, czy opętaniem nie będzie w dzisiejszych czasach straszył :) Film do połowy ok, potem są już totalne absurdy - choćby policjant, który przy końcówce nagle zna angielski perfekcyjnie, mimo, że wcześniej nic nie kumał (albo kumał a mi się przysnęło :P)

ocenił(a) film na 7
DA_rec

Na okładce DVD widnieje "The house on a Gallows Hill" lecz na napisach początkowych jest już tylko "Gallows Hill" (wydanie UK). Hmm...

DA_rec

Tytuł tytułem ale sam film średni. Przewidywalny od momentu usłyszenia głosu dziewczynki w łazience przez ta laske,mimo to Były momenty (2)ze lekko przestraszył ale tak jak pisałeś do obejrzenia jak się nudzisz. Szału nie ma dupy nie urywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones